تکنولوژی

تفاوت ایفون ۱۳ با ۱۳ پرو و پرو مکس به اوج خود میرسد!

ایفون-13.

           مشخصات آیفون ۱۳ (شایعه)

 

بعد از فروش فوق العاده آیفون ۱۲ و خانواده پرقدرت آیفون حالا اطلاعاتی از طراحی ایفون ۱۳ به بیرون نشت کرده است. انتظارات برای آیفون ۱۳ اپل به سرعت در حال تغییر است پس از دو گزارش جداگانه در هفته ، فقدان نسخه های گسترده ای که انتظار می رفت وجود نداشته باشد. و حالا ضربه دیگری به طرفداران آیفون وارد شده است. در ادامه با اطلاعاتی که در سایت www.forbes.com در دست داریم. به این حاشیه پیرامون iphone 13 در رهام تل خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

برای اطلاع از اخبار جدید دنیای موبایل به راهنمای خرید موبایل رهام تل سر بزنید.

معرفی آیفون 11

اختلاف طبقاتی در نسخه های ۵G مدل های آیفون ۱۳

 

در یک گزارش جدید وشوکه کننده digitimes فاش کرده است. که برای دومین سال متوالی اپل قصد دارد. نسبت بالای از آیفون های نسل بعدی خود را با کلاس ۲ نسخه فایو جی  به بازار عرضه کند و به نظر میرسد محبوب ترین مدل این شرکت یعنی ایفون ۱۳ یکی از آنها باشد. این منبع همچنین اعلام کرده است که اپل پنجمین تامین کننده Aip  این بخش بدین معناست که ۶۰ درصد از ایفون های اپل در سال ۲۰۲۱ به نسخه mmWave 5G عرضه خواهند شد. اما مسئله در اینجا نهفته است: این بدان معناست که آیفون ۱۳ مینی و آیفون ۱۳ دوباره از دست می روند. در مقابل ، انتظار می رود مدل های iPhone 13 Pro به سازگاری موج ۵G mmW در سراسر جهان ارتقا پیدا کنند. و شاید این بزرگترین اقدام برای آیفون های ۲۰۲۱ اپل باشد: شکاف بین آیفون های Pro و غیر Pro در حال افزایش است  و این شرم آور است. در دسترس بودن mmWave هنوز محدود است ، اما اگر در حدود ۳ سال یا شاید بیشتر خریداران آیفون ۱۳ گوشی خود را نگه دارند به طور قابل توجهی گسترش می یابد. نکته اینجاست که رقبایی مانند گوگل و سامسونگ در حال حاضر ۵G mmWave را در گوشی های هوشمند با قیمت ارزان تر بدون صرفه اقتصادی مقیاس اپل ارائه می دهند.

 

طراحی و کیفیت ساخت آیفون 11

تفاوت ایفون ۱۳ با ۱۳ پرو و پرو مکس آیفون ۱۱

 

علاوه بر mmWave ، مدل های ایفون ۱۳ و۱۳ مینی یعنی مدل های غیر پرو دوباره LiDAR و سومین دوربین عقب را از دست می دهند. در حالی که مدل های آیفون ۱۳ پرو منجر به افزایش ارتباط ، عکاسی ، نمایشگرهای به روز شده . از طرف دیگر ، پرونده های CAD آیفون ۱۳ که به بیرون درز کرده اند ، همه تأیید کرده اند که دوربین های اصلی بزرگ با لرزشگیر ارتقا یافته ،و اما از سخت افزار ایفون ۱۳ چه خبر؟ یک چیپست بسیار کارآمد A15 و بهبود باتری باید در همه مدل ها وجود داشته باشد. باتری همیشه چالش بزرگی برای ایفون بوده امیدواریم در این نسخه باتری های پر قدرت با شارژر های سریع تری مشاهده کنیم. در نهایت اگر کم کم از ایفون ۱۳ نا امید شده اید. و اگر آیفون ۱۳ دیگر شما را وسوسه نمی کند ، اولین شایعه های آیفون ۱۴ نشان می دهد که سال آینده صبر شما به خوبی نتیجه خواهد داد.

صفحه نمایش آیفون 11

شارژر ایفون ۱۳

 

امروز یک ویدیوی جدید از EverythingApplePro و Max Weinbach بیشتر به انتظارات آیفون ۱۳ می پردازد که فقط طی دو ماه دیگر اعلام خواهد شد. در این ویدئو ، وینباخ ادعا می کند که آیفون ۱۳ می تواند از سیم پیچ شارژ بی سیم بزرگتری برای مدیریت بهتر گرما و شاید وات بالاتر برخوردار باشد . وینباخ قبلاً گزارش داده بود که آیفون ۱۳ از آرایه مغناطیسی قوی تری برای فناوری MagSafe برخوردار است. ممکن است برای جبران آن آهنرباهای قوی MagSafe ، از این طرح سیم پیچ شارژ بی سیم بزرگتر استفاده شود. احتمال دیگری که در این فیلم وجود دارد ، اما تأیید نشده است ، این است که سیم پیچ شارژ بی سیم بزرگتر می تواند برای شارژ بی سیم معکوس باشد. این ویژگی به شما امکان می دهد از پشت آیفون خود برای شارژ سایر دستگاه های Qi مانند AirPods استفاده کنید. یک بار برای سری آیفون ۱۱ شایعه شده بود اما در نهایت هرگز عملی نشد.

خرید آیفون 11

دیدگاهتان را بنویسید