رویه‌ های بازگرداندن کالا

اگر کالایی مشمول مفاد ضمانت ۷ روزه رهام تل می‌باشد، پیش از ارسال کالا، حتما با بخش پشتیبانی رهام تل هماهنگی‌های لازم را انجام داده و به هیچ وجه هیچ کالایی را بدون هماهنگی قبلی به رهام تل ارسال نفرمایید. قبل از تماس با بخش پشتیبانی رهام تل حتما کد سفارش و اطلاعات خرید خود را یادداشت نمایید.

جهت تماس با بخش پشتیبانی و یا هماهنگی جهت بازگرداندن کالا می‌توانید با شماره ۳۳۰۴-۰۳۱ (شنبه تا پنج شنبه ۹ صبح تا ۷ عصر) تماس بگیرید. همچنین جهت اعلام شکایت نیز از همین شماره تلفن استفاده فرمایید تا سریعا پیگیری شود.

پس از پذیرش کالا کارشناسان رهام تل حداکثر طی ۴۸ ساعت کاری نتیجه تست را به مشتری اعلام می‌کنند. در صورتی‌ که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا ۷۲ ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز می‌گردد.

 
لطفا قبل از هر اقدامی از طریق شماره ۳۳۰۴-۰۳۱ یا شماره ۳۲۷۵۱۱۳۰-۰۳۱ با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
در فرایند بازگشت کالا ارسال اصل فاکتور خرید، در صورت دارا بودن گارانتی اصل کارت گارانتی محصول و جعبه دستگاه الزامی است.

کالا را چطور ارسال کنید

  • از ارسال کالا بدون هماهنگی با پشتیبانی رهام تل جداً، خودداری کنید.
  • برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت بیمه، بند و قطعات بسته‌بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.
  • برچسب ‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.
  • درصورت ارسال با پست پیشتاز، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و به پشتیبانی واتس آپ یا تلگرام به شماره ۰۹۳۳۷۴۴۸۲۲۶ارسال کنید و یا به آدرس >info@rohamtel.com ایمیل کنید.
  • اگر کالا دارای رمز عبور (Password)، آی دی، اپل آی دی (id) یا الگو (pattern) است، لازم است توسط مشتری برداشته شود، تا کارشناسان رهام تل امکان تست آن را داشته باشند.
  • در صورتی که ساکن سایر شهرها (به غیر از اصفهان) هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز پس کرایه اقدام کنید. در صورتی که برخی از شهرها پست پیشتاز را نمی پذیرند، رسید پستی را برای ما ارسال کنید.