تکنولوژی

واتساپ مجبور به عقب نشینی میشود!

واتس آپ روز جمعه اعلام کرد که تغییرات در نظر گرفته شده برای نحوه و شرایط استفاده از اپلیکیشن پیام ‌رسان خود را به تاخیر می ‌اندازد.

به گزارش اسپوتنیک، حساب کاربری خبرگزاری فرانسه در توییتر نوشت: پس از واکنش منفی کاربران به سیاستهای تازه واتس‌آپ، این پیام ‌رسان اعلام کرد اجرای سیاستهای خود مبنی بر دریافت دسترسی‌ های اطلاعاتی کاربرانش را به تعویق انداخته است.

​این شرکت آمریکایی پیشتر اعلام کرده بود که به موجب سیاست‌های جدید واتس‌ آپ و با وضع شرایط تازه استفاده از اپلیکیشن موبایل برای کاربران، از آنها اجازه می‌گیرد تا داده‌های خصوصی آنها را با شرکت فیس‌بوک که تحت تملک آن است به اشتراک بگذارد.

این تصمیم بلافاصله با اعتراض بسیاری از کاربران واتس‌ آپ مواجه شد به نحوی که برخی از استفاده کنندگان از این پیام‌رسان حتی پیش از اجرایی شدن تغییرات جدید تصمیم به ترک آن گرفتند.

واتس آپ در سقوط مطلق است و این امر فقط با شروع یک خبر و پوشش آن توسط ابزار های اجتماعی بود که تبدیل به یک سناریو غم انگیز واتس آپ شده؛ حالا این مجموعه در تلاش است تا با خبر های مثبت و آرام کردن افکار عمومی نسبت به افشای اطلاعات شخصی آنها این اوضاع را کنترل کند که باید دید آیا این سونامی فرار کاربران از واتس آپ تا کجا ادامه دارد؛ آیا واتس آپ مجبور است با کاربران اروپایی ادامه دهد یا آنها هم به زودی از این شبکه اجتماعی پر حاشیه، مهاجرت خواهند کرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید