تکنولوژی

چگونه در Call of Duty Mobile بهتر بازی کنیم!

در سری ویدیوهای آموزشی Call of Duty Mobile این به سراغ ترفندهایی می‌رویم که به شما اجازه می‌دهند موثرتر بازی کنید. منظور از موثرتر بازی کردن است که بتوانید در قسمت مولتی‌پلیر بازی، بیشتر کیل بگیرید و تیمتان را در راستای رسیدن به پیروزی رهبری کنید. طبیعی است که رسیدن به این درجه در بازی نیازمند تمرین و وقت‌گذرانی فراوانی است، البته با توجه به ترفندهای آموزشی ما.

 

 

سعی کنید از ترفندهای معرفی شده استفاده کنید و اگر نکته‌ای از قلم ما افتاده است، آن را در قسمت نظرات با ما درمیان بگذارید. برای توضیحات تکمیلی حتما روی لینک ویدیو کلیک کرده و آن را تماشا کنید و برای مرور نکات مطرح شده، می‌توانیم از توضیحات پایین استفاده کنید.

تهاجمی بازی کنید

یکی از مهم‌ترین قوانین بازی‌های شوتر این است که یک جا ننشینید و انتظار گرفتن کیل‌هایی ساده را نداشته باشید. مشغول تجربه یک بازی آرکید یا پلتفرمر نیستید که صبر و حوصله بیش از حد خرج کنید. مهم است که ابتدا اسلحه مناسب را انتخاب کرده و سپس با خشن‌ترین حالت ممکن وارد بازی شوید. انتخاب اسلحه مناسب را مطرح کردیم چون طبیعتا یک اسنایپ وسیله مناسبی برای این نوع درگیری‌های سریع نیست!

از طرفی این نکته را مد نظر داشته باشید که بسیاری از کاربران انتظار سبک بازی خشونت‌بار و تهاجمی شما را نخواهند داشت. این مسئله می‌تواند به منزله سورپرایزی برای دیگران محسوب شود تا از جریان بازی حذفشان کند. البته همانطور که این نوع بازی کردن می‌تواند بسیار موثر باشد و کیل‌های زیادی برایتان ثبت کند، با مرگ‌های پی در پی مخصوصا در شروع بازی به این شکل برایتان همراه است. پس انتظارش را داشته باشید و بیش از حد عصبی نشوید!

باهوش و با برنامه عمل کنید

وقتی تنها از سلاح استفاده کنید و کار با آن را یاد بگیرید، هرچقدر هم که حرفه‌ای شوید کافی نیست و درنهایت منجر به ضامنی برای کسب پیروزی شما تبدیل نمی‌شود. در بازی‌های شوتر مهم است که بتوانید از اسلحه‌های مختلف استفاده کنید. به شرایطی تصور کنید که تیرتان تمام شده و مجبورید از روی زمین اسلحه‌ای دیگر بردارید.

در چنین مواقعی اگر به دیگر اسلحه‌های موجود در بازی اشراف نداشته باشید، با مشکل مواجه می‌شوید. تنها مرگ است که می‌تواند شما را به اسلحه محبوب و جریان بازی برگرداند. طبیعیست که چنین شرایطی برای حرفه‌ای شدن مناسب نیست. پس حتما با تمام اسلحه‌های Call of Duty Mobile بازی کنید، تمرین کنید و در شرایط مختلف از اسلحه‌های مختلف استفاده کنید.

 

از کیل‌استرایک‌هایتان استفاده کنید

در مسابقات رنکدمچ استفاده از کیل استرایک‌ها بسیار مهم و ضروری است. بسیاری از کاربران استفاده از این قابلیت‌های مخرب را فراموش می‌کنند. این مسئله منجر به از دست رفتن موقعیت‌های متعددی می‌شود که می‌توانستند به تنهایی تیم شما را پیروز میدان کنند.

استراتژی‌ مشخصی برای بتل رویال داشته باشید

طبیعی است که برنامه‌ریزی و داشتن استراتژی‌های مشخص است که می‌تواند تضمین کننده موفقیت شما در Call of Duty Mobile یا هر بازی شوتر دیگری باشد، مخصوصا در مورد بخش بتل رویال. یکی از نکاتی که می‌بایست همیشه به آن توجه کنید این است که بهترین زمان برای کیل گرفتن، شروع و پایان بازی است. درنتیجه به محض فرود آمدن روی زمین یک اسلحه بردارید و تا زمانی که دیگران آماده دفاع از خود نشده‌اند دخلشان را بیاورید.

البته گرفتن کیل‌های زیاد مستلزم فرود آمدن در مناطق شلوغ بازی است. اگر تمرین کافی نداشته باشید و نتوانید سریع عمل کنید، در این شرایط تبدیل به هدفی ساده برای دیگران می‌شوید. از طرفی با شرکت در درگیری‌ها و حضور در قسمت‌های شلوغ Call of Duty Mobile است که به شما کمک می‌کند حرفه‌ای شوید و بتوانید موثرتر بازی کنید. در این پروسه، هیچوقت استفاده از هدفون یا هدست را فراموش نکنید. بسیاری از کاربران هدفون را نادیده می‌گیرند و این مسئله می‌تواند پوئنی مثبت برای شما تلقی شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید