قوانین و مقررات ضمانت ۷ روزه رهام تل

  خرید گوشی موبایل با 7 روز ضمانت و بازگشت وجه  

مشتریان ما ارزشمند ترین دارایی ما هستند؛ حمایت از شما یکی از رسالت های اصلی رهام تل می باشد. رهام تل همواره سعی دارد با قیمت گذاری مناسب در کنار مشتریان ایستاده باشد. با خرید از مجموعه ما شما هیچ گونه هزینه اضافی اعم از مالیات، بسته بندی و ... پرداخت نخواهید کرد. قیمت اعلام شده برای هر محصول قیمت نهایی آن می باشد البته هزینه ارسال بر اساس مسافت و شیوه ارسال متفاوت خواهد بود که در مرحله پرداخت به شما نشان داده می شود. لذا شایان ذکر است که به شما ضمانت برگشت ۱۰۰ % پول پرداختی و پس گرفتن محصول تا ۷ روز پس از خرید (۷ روز از زمان رسیدن محصول به دست خریدار) را با افتخار اعلام نماییم.

 
لطفا قبل از هر اقدامی از طریق شماره ۳۳۰۴-۰۳۱ یا شماره ۳۲۷۵۱۱۳۰-۰۳۱ با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
در فرایند بازگشت کالا ارسال اصل فاکتور خرید، در صورت دارا بودن گارانتی اصل کارت گارانتی محصول و جعبه دستگاه الزامی است.

شرایط و مقررات ضمانت ۷ روزه

 • مشخصات ذکر شده برای هر محصول در سایت رهام تل، با مشخصات واقعی آن همخوانی نداشته باشد.
 • محصول با قیمتی بالاتر از قیمت اکثریت فروشندگان بازار، عرضه شده باشد. 
  • ​با توجه به تغییرات سریع برخی محصولات مثل گوشی تلفن همراه، قیمت موبایل مشمول این بند نمی شود. حتی ممکن است قیمت ها هر ساعت تغییر کنند. قیمت برخی محصولات از جمله موبایل‌ها با سود ثابتی از جانب رهام تل عرضه می شوند اما ممکن است قیمت ارائه محصول توسط تامین کنندگان به رهام تل، در روز چندین بار تغییر کند.
  • در هنگام مقایسه قیمت‌های رهام تل، حتما به مشخصات محصول، گارانتی، لوازم جانبی و تعداد آنها و هدایای همراه محصول دقت فرمایید.
 • در صورت ادعای رهام تل به اصل و اورجینال بودن محصول، ​محصول اصل نباشد.
 • در صورت داشتن گارانتی، ضمانت‌نامه ​محصول معتبر نباشد.
 • کالای خریداری شده از مجموعه رهام تل، نو نبوده و یا ایرادی داشته باشد (علیرغم آکبند بودن) یا متعلقات آن، کم و کاستی داشته باشد. (دارای شرایط ذیل)
  • اجناسی که دارای گارانتی هستند می بایست برای شرکت گارانتی کننده ارسال شوند و شرکت گارانتی کننده پاسخگو بوده و رهام تل نیز پیگیر روند خدمات شرکت گارانتی کننده به شما خواهد بود. تصمیم شرکت گارانتی کننده، تصمیم نهایی است و رهام تل هیچ دخل و تصرفی برای تغییر دستور و صلاحدید شرکت گارانتی کننده، ندارد.
 • چنانچه بعد از خرید آنلاین، به هر دلیل از خرید خود پشیمان شدید: (عودت ممکن است با کسر مبلغ حمل باشد - دارای شرایط ذیل)
  • می بایست قبل از آنکه کالا توسط رهام تل برای شما ارسال شود، به واحد پشتیبانی با شماره تلفن ۳۳۰۴-۰۳۱اطلاع دهید تا کالا ارسال نشود. چنانچه بعد از رسیدن کالا به دستتان، خواستار عودت آن باشید،بلافاصله پس از دریافت کالا می بایست به واحد پشتیبانی رهام تل اطلاع دهید. فقط کالاهایی قابل ارجاع هستند که بسته بندی آنها باز نشده باشد و هیچ گونه نوشته و برچسبی نیز روی بسته بندی درج نکرده باشید. کالاهای سالم فقط در صورت باز نشدن بسته بندی اصلی آنها، امکان عودت دارند. هزینه های ارسال اولیه کالا برای خریدار و همچنین هزینه ی عودت توسط خریدار، به عهده ی خریدار خواهد بود. رهام تل همیشه مبلغی کمتر از مبلغ واقعی هزینه ی حمل را برای ارسال کالا برای مشتریانش در نظر می گیرد و هنگام عودت محصول تحت شرایط این بند، هزینه ی واقعی (طبق اسناد و فاکتورهای معتبر و رسمی دریافتی از پیک یا پست) که رهام تل برای حمل پرداخت کرده است را از مبلغ فاکتور کسر کرده و مابقی را عودت می دهد.
  • برخی کالاها به دلیل شرایط خاصی که دارند (مثل ثبت به نام خریدار در شرکت های مادر و یا ثبت در سیستم ها و سایت های شرکت های تولیدکننده به نام خریدار) و امکان عودت حتی در صورت آکبند بودن و استفاده نشدن را ندارند.
  • امکان عودت وجه تنها به حسابی که از آن حساب کالا خریداری شده است وجود دارد و رهام تل از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگر معذور است.